Visas kategorijas

Pēcpārdošanas

Sākums>Pakalpojumu centrs>Pēcpārdošanas

kvalitātes garantija

VICTANK izstrādājumiem nav nekādu iespējamu apstrādes vai materiālu (piederumu sistēmas) defektu. Beijing Uec Corporation garantē, ka izstrādājums 7 gadu laikā pēc produkta nosūtīšanas saglabās kvalificētu vakuuma un siltuma saglabāšanas veiktspēju.

Saņemot preci, pircējs nekavējoties veic visaptverošu preces pārbaudi. Ja tiek konstatēts, ka izstrādājumam ir trūkumi kvalitātē, tas 30 dienu laikā rakstiski paziņo par to Pekina Uec Corporation. Pekina Uec Corporation nodrošinās atbilstošus pēcpārdošanas pakalpojumus produktu kvalitātes problēmām.

Beijing Uec Corporation nav atbildīgs par bojājumiem, kas radušies normāla nodiluma, rūsas, ugunsgrēka vai eksplozijas rezultātā. Pekina Uec Corporation nav atbildīga par produkta nepareizu lietošanu, jebkādu ietekmi vai lietošanas kavēšanos, ieskaitot dabiskus vai cilvēka radītus bojājumus.

Pekina Uec Corporation īpaši paziņo, ka tā negarantē vai negarantē produkta vislabāk pārdoto līmeni vai piemērotību kādam konkrētam mērķim.

Attiecīgi Pekina Uec Corporation ir atbildīga par kompensāciju, kas nepārsniedz produkta remonta vai nomaiņas izmaksas. Beijing Uec Corporation neuzņemas nekādus garantijas pienākumus, izņemot šo garantiju.

Beijing Uec Corporation pircējam piešķir 7 gadu garantijas periodu vakuumam un vienu gadu rezerves daļām. Pircēja radīti nejauši bojājumi zaudēs garantijas laiku. Ja detaļas tiek atdotas vai nomainītas garantijas laikā, detaļas ar kvalitātes problēmām tiek atdotas.

Pekinas Uec korporācija

Pēcpārdošanas servisa centrs

PASŪTĪJUMS/PI NĒ. *
PRODUKTA PARAUGS *
EMAIL *
PAKALPOJUMA PIEPRASĪJUMS *