Visas kategorijas

Aplikācijas

Sākums>Microbulk un lietojumprogrammas>Aplikācijas

 • Citas programmasSkatīt detaļas
  Citas programmas

  Victank mikrobloku tvertnēm ir plašs pielietojums, tostarp metināšana un griešana, pulvermetalurģijas lauks, pārtika, elektronika, viļņu lodēšana utt.

  Uzzināt vairāk
 • laboratorijaSkatīt detaļas
  laboratorija

  Victank mikromasku tvertnes tiek plaši izmantotas laboratorijas projektos, piemēram, šķidrais slāpeklis bioloģisko paraugu uzglabāšanai un biofarmaceitiskā laboratorija, ICP utt.

  Uzzināt vairāk
 • enerģijaSkatīt detaļas
  enerģija

  Victank microbulk tvertnes ir pielāgotas SDG regazifikācijas projektiem. Populāra ietilpība no 2000L līdz 7200L, uz sānu montējama SDG mikrobloku stacija.

  Uzzināt vairāk
 • Lāzera griešanaSkatīt detaļas
  Lāzera griešana

  Victank mikrobakeru tvertnes ir vispiemērotākais risinājums lāzergriešanai. Darba spiediens līdz 35 bāriem, ātrs spiediena paaugstināšanas ātrums, augstas tīrības pakāpes gāzes nepārtraukti tiek piegādātas utt.

  Uzzināt vairāk
 • medicīnisksSkatīt detaļas
  medicīnisks

  Victank microbulk tvertnes ir ideāls risinājums medicīniskai lietošanai, īpaši slimnīcās. Microbulk tvertnei ir vienkārša uzstādīšana un ērta darbība medicīniskā skābekļa padevei.

  Uzzināt vairāk
 • RūpniecībasSkatīt detaļas
  Rūpniecības

  Victank mikromasku tvertnes universāli izmanto rūpnieciskajām gāzēm un dabasgāzēm, ieskaitot LOX, LIN, LAr, LCO2, LN2O, LNG, ar lielu ietilpību un darba spiedienu.

  Uzzināt vairāk