Visas kategorijas

Microbulk un lietojumprogrammas

Sākums>Microbulk un lietojumprogrammas

Microbulk un lietojumprogrammas

Microbulk, mūsdienīga gāzes piegādes koncepcija uz vietas

Microbulk ir mūsdienīgs jēdziens, kurā jūsu gāze tiek piegādāta, uzpildot uz vietas, salīdzinot ar tradicionālo metodi, apstrādājot tukšo balonu un rasu skaitu. Microbulk bauda izcilas funkcijas, kas nozīmē izcilu veiktspēju.

Microbulk ir pilnīgs gāzes piegādes un pārvaldības risinājums, kas ļauj jebkura izmēra lietotājiem baudīt izmaksu un efektivitātes priekšrocības, pārejot uz šķidro gāzi no augstspiediena gāzes baloniem. Jūsu vajadzībām ir pieejami dažādi tvertnes izmēri, spiedieni un konfigurācijas.

Ir pieejamas mikropreču sistēmas skābekļa, slāpekļa, argona, oglekļa dioksīda, slāpekļa oksīda (N2O), SDG un augsta spiediena, lielas plūsmas lietojumos, ieskaitot lāzera palīggāzes.

Microbulk tvertne ir novatorisks produkts, kas var nodrošināt ekonomiskāku un ērtāku piegādi un dizainu, īpaši rūpniecības, laboratorijas un medicīnas jomā. Salīdzinot ar citiem cilindriem, Microbulk tvertne ir uzticamāka, drošāka, efektīvāka un ekonomiskāka.

Izmantojot Microbulk tvertnes priekšrocības, balonu nomaiņas gadījumā var izvairīties no gāzes maisījuma. Samaziniet atlikušos gāzes zudumus un darbaspēka izmaksas, kad tiek apstrādāti baloni. Izmantojot Microbulk, baloni nav jāmaina, atlikušie gāzes zudumi, muguras, roku vai kāju traumas, strādājot ar baloniem, un baloni nav pazaudēti vai bojāti.

Microbulk tvertne ir īpaši izstrādāta efektīvai gāzes izmantošanai ilgākam aizturēšanas laikam, lielākam pašspiediena veidošanas ātrumam, lielākai gāzes plūsmai. Efektīvas siltumizolācijas struktūras dēļ šķidruma zudumi noteiktā laika periodā var būt reti - pat nulle.

Microbulk tvertni var uzpildīt no puspiekabes, kā arī to var uzpildīt no mazas piekabes ar šķidruma sūkni, lai ātri uzpildītu bez zudumiem. Turklāt Microbulk tvertni var aprīkot arī ar automātisku izslēgšanās ierīci, lai nodrošinātu drošu uzpildi, lai funkcija ļautu sūknim automātiski griezt, kad Microbulk ir pilna. Microbulk tvertne var papildināt arī telemetriju, kas ir gatava šķidruma līmeņa un tvertnes spiediena kontrolei, pamatojoties uz klienta prasībām. Mobilā tālruņa vai GPS signāla pārraide pēc izvēles.  

Microbulk, mūsdienīga gāzes koncepcija, kas tiek piegādāta uz vietas!